інформаційно-аналітичний портал Українського агентства фінансового розвитку
на головну
Три основних способи заробити гроші*У всі часи уміння заробляти гроші було підвладне приблизно 5% людей – це не вирок, але саме так говорить статистика. Як не сумно, навчитися заробляти гроші практично неможливо: це вміння не можна придбати його можна тільки розвинути в собі самостійно.

Якщо ви хочете заробити гроші, ви, перш за все, повинні розуміти, що гроші – це ідея. Не купюри і монети, а саме ідея, що символізує гроші – це ваша нагорода за те, що ви будете приносити користь суспільству, що ваша послуга затребувана. Не важливо, що є вашим джерелом доходів, магазин спорттоварів, міні форекс або компанія в сфері послуг – це ваші знання та досвід, які приносять вам гроші.

Отже, які ж існують способи заробити гроші?

Перетворювати час в гроші

Цей спосіб заробляння грошей використовується абсолютною більшістю людей на планеті. Юристи і сантехніки, двірники та банківські клерки, працівники офісів та продавці в магазинах – всі ці люди займаються тим, що конвертують свій час в гроші.

У цього способу є один мінус, що перекриває все інше: люди, які конвертують свій час в гроші дуже рідко (або взагалі ніколи!) отримують те, що хочуть. Їм завжди або не вистачає часу або грошей. Грубо кажучи, перед ними завжди вибір: або купити щось дороге та хороше (наприклад, автомобіль або квартиру) або приділити час собі або своїм близьким.

Тому, спосіб перетворювати свій час в гроші, безумовно, є найгіршим з усіх.

Вигідно вкладати свої гроші, щоб отримувати ще більше грошей.

Розумний спосіб, безсумнівним плюсом якого є те, що гроші роблять гроші без безперервного контролю з вашої сторони. Для цього достатньо проконсультуватися у фахівця, щоб дізнатися, куди саме можна в даний момент інвестувати гроші, щоб отримувати прибуток.

Єдиним, але катастрофічним браком цього способу є те, що у більшості людей немає необхідної суми грошей, щоб їх кудись вкладати. Якщо ви несподівано отримали гігантську спадщину – цей спосіб для вас, але якщо ви починаєте з нуля, він вам природно не підходить.

Отримувати гроші за рахунок зусиль інших людей.

Ваше завдання організувати свій заробіток таким чином, щоб він складався із зусиль, які роблять інші люди на ваше благо. Плюси цього способу в тому, що ви не витрачаєте весь свій вільний час на заробіток, час за вас вкладають інші люди. Ви повинні організувати їх на цю справу. Мінусом є те, що для реалізації цього способу необхідно мати деякі організаторські здібності і (головне!) вміти брати всю відповідальність на себе.

Якщо ви непохитно почнете рухатися в напрямку реалізації цього способу, то рано чи пізно, але в будь-якому разі досягнете успіху. Оскільки отримувати гроші за рахунок зусиль інших людей є кращим способом заробляти гроші.

Що робити далі?

Після того, як ви вирішите, який спосіб заробляти гроші підходить найбільше, вам необхідно зробити наступний крок, а саме – поставити перед собою мету. Щоб домогтися чогось, необхідно чітко уявляти, чого хочеться досягти. Якщо цим є гроші, то для початку візьміть чистий аркуш паперу, ручку і напишіть ту суму грошей, яку ви хотіли б отримувати в місяць (день, рік).

Пам'ятайте, ця сума – не папірці в гаманці, і навіть не рахунок у банку. Це символ того, що люди будуть готові обміняти цю суму грошей на послугу, яку ви ним надасте. Справа, якою ви займаєтеся, приносить користь людям? Значить, вони знову і знову будуть готові платити вам, причому, не замислюючись над сумою, оскільки ваша послуга заслуговуватиме подібної винагороди.

*За матеріалами web-сайту bankir.ru

© 2003-2010  Українське агентство фінансового розвитку Дизайн та розробка порталу
студія web-дизайну "Золота рибка"