інформаційно-аналітичний портал Українського агентства фінансового розвитку
на головну
Фінансовий гороскоп на 2013 рік*

Багатьох цікавить, чого варто очікувати у фінансовому плані від 2013 року, в чому пощастить, а в чому ні, на які успіхи слід розраховувати? Відповіді на ці питання для тих, хто вірить у фінансові гороскопи, містяться нижче.

Овен
Глобальних фінансових катаклізмів не передбачається, хоча за накопичення і збереження капіталу доведеться поборотися. На швидкий прибуток розраховувати не доведеться, дивіденди прийдуть пізніше. Проте можна навчитися правильно і розумно поводитися з грошима. При певній гнучкості Овен зможе до кінця року збільшити свій первинний капітал і замислитися про придбання нерухомості й інших важливих для сім'ї та дому речей.

Тілець
У 2013 році Тілець буде бачити свою мету найбільш ясно. Він буде готовий створювати матеріальну основу для свого бізнесу, але такі цілі вимагатимуть від нього особливої концентрації. Тілець – матеріаліст, він вірить в успіх, тільки якщо це виражається в деяких матеріальних або фінансових, тобто відчутних благах. Астрологи кажуть, що фінансові можливості в 2013 році для Тільця дуже гарні, і вже до середини року він може збільшити свій дохід в декілька разів. Але є і застереження: навесні можуть загостритися стосунки в колективі, відновитися старі проблеми та інтриги.

Близнюки
Якщо вірити астрологам, то в 2013 році Близнюки, будуть перебувати під впливом планети Сатурн. Вони будуть схильні ризикувати своїми заощадженнями, що небажано в рік Змії. Доходи в родинний бюджет будуть надходити регулярно, але необхідні витрати зменшать їх прямопропорційно зростанню бюджету.

Рак
Раки в 2013 році будуть отримувати стабільний дохід. Чим активніше діятимуть Раки, тим більший і стабільніший буде їхній прибуток. Розумна економія дозволить зберегти свій капітал і навіть примножити його. Астрологи попереджають, що брати великі суми в борг у цьому році Ракам не варто.

Лев
Ті, хто народився під сузір'ям Лева, будуть цілком задоволені своїм фінансовим становищем. Не можна сказати, що Чорна Змія обіцяє їм великі виграші і нечувані прибутки, але їхній дохід буде постійним, з тенденцією до зростання. Якщо вони не лінуватимуться, то виведуть свою справу на абсолютно нову, якісну орбіту.

Діва
З початку 2013 року Діви не будуть одержувати надприбутків. Але це не повинно ставити їх у безвихідь і обмежувати в планах. Застосовуючи розумну економію Діва зможе не тільки зберегти первісний капітал, але й трохи примножити його до того часу, коли стане отримувати більші дивіденди. У той же час Діва отримає тільки ті гроші, які заслужить своєю працею.

Терези
Терези в поточному році чекає справжнє випробування у професійній діяльності та кар'єрі. Однак глобальної фінансової кризи вдасться уникнути. Терези вміють економити, коли необхідно. Завдяки праці в минулому році, вони будуть одержувати стабільний дохід від справ, які вже запущені.

Скорпіон
Люди, що народилися під цим сузір'ям, в 2013 році будуть балансувати на межі фолу у фінансових питаннях. Скорпіон зовсім не скупий, легко ставиться до грошей і полюбляє витрачати великі суми, купуючи дорогі речі. У цьому році знадобиться вміння жорстко економити і правильно розподіляти ресурси.

Стрілець
Поточний рік обіцяє Стрільцеві удачу в діяльності. Його фінансова сфера буде поповнюватися додатковими доходами. Але окрилений першими перемогами, Стрілець може пуститися на великі витрати. За гороскопом він повинен активно спілкуватися з партнерами і колегами. Рік Чорної Змії принесе йому матеріальну допомогу і спонсорську підтримку впливових знайомих.

Козеріг
Козеріг не буде відчувати великих проблем з фінансами. Можливо у цьому році він не отримає великого прибутку, але його доходи обіцяють бути стабільними. Активна позиція Козерога неодмінно приведе його і до успіхів у бізнесі, і до фінансового благополуччя.

Водолій
Водолій зіткнеться в 2013 році з серйозними випробуваннями, які він повинен подолати з хорошими результатами. Уран, який переміститься в сектор неба, контролюючий фінансову сферу, може привнести в життя Водолія багато несподіваних ситуацій, тому йому треба бути дуже обачним і обережним.

Риби
Великі коливання, від повної перемоги до повного спустошення казни пророкує Чорна Змія всім Рибам. Вони повинні врахувати, що гороскоп не радить брати в борг великі суми, а розраховувати тільки на власні гроші. Про покупки слід думати заздалегідь, порівнюючи ціни, а до літа убезпечити свої фінанси від зазіхань ззовні.

* За матеріалами finance.bigmir.net.
© 2003-2013  Українське агентство фінансового розвитку Дизайн та розробка порталу
студія web-дизайну "Золота рибка"