інформаційно-аналітичний портал Українського агентства фінансового розвитку
   Про портал    Послуги та продукти    Контакти
Заходи та документи
Фінансові форуми та конференції
Круглі столи та семінари
Концепції, стратегії та програми
фінансового розвитку
Інформаційний довідник
словник термінів і виразів
Гроші, платіжні системи та банки
Кредит, лізинг, факторинг та іпотека
Страховий бізнес
Цінні папери та управління активами
Ф'ючерси, форварди та опціони
Біржі, депозитарії, зберігачі та реєстратори
Рейтингові агентства, кредитні бюро та колекторські компанії
Ризик-менеджмент фінансових установ
Фінансовий маркетинг та інновації
Міжнародні стандарти професійної діяльності
Міжнародні фінансові організації
Останній номер Архів публікацій
Умови передплати
Умови публікації регулярної звітності та іншої обов'язкової інформації
Прес-реліз та рекомендації
на головну
Шостий фінансовий форум
“Державне регулювання на фінансовому ринку України 2008”


4 – 6 вересня 2008 року у м. Одесі відбувся Шостий фінансовий форум “Державне регулювання на фінансовому ринку України 2008”.
Співорганізатором цьогорічного Форуму разом з Українським агентством фінансового розвитку виступила Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України.
На Форумі за участю науковців, представників ДКЦПФР, Держфінпослуг, Держінвестицій, керівників та спеціалістів банків, страхових компанії та кредитних спілок, Міжнародної фінансової корпорації та проекту TACIS «Підтримка фінансового сектору України» були розглянуті проблеми і перспективи розвитку фінансового ринку у контексті законодавчих новацій та глобалізації інвестиційних процесів, а також проект Стратегії, підготовлений Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг.
Відкрив Форум директор Українського агентства фінансового розвитку В.В.Фещенко.
У рамках Форуму відбулися конференція: «Стратегічні засади розвитку фінансового сектору України у контексті сучасних економічних реалій» та круглі столи: «Новації державного регулювання та професійна діяльність на фінансовому ринку» і «Шляхи та перспективи розвитку ринку страхових послуг».
Учасники Форуму заслухали виступи: «Стратегія розвитку фінансового сектору України до 2015 року» – директора УАФР Фещенка В.В.; «Стратегічні засади розвитку саморегулювання на фінансовому ринку України» – заступника Голови Держфінпослуг Михайленка С.М.; «Актуальні проблеми розвитку інвестиційного ринку в Україні» – Голови Державного агентства України з інвестицій та інновацій Івченка В.А.; «Проблемні питання розвитку фондового ринку в контексті розробки Стратегії розвитку фінансового сектору України до 2015 року» – заступника Голови Державного агентства України з інвестицій та інновацій Москвіна С.О.; «Концептуальні засади модернізації інфраструктури фінансового ринку» – заступника Голови Національного депозитарію України Головка А.Т.; «Фонди банківського управління на фінансовому ринку України» – Керуючого одеським відділенням АКБ «Аркада» Філаткіна М.Г.; «Проблеми та перспективи розвитку аудиту у вітчизняному фінансовому секторі» – директора аудиторської фірми “Бухгалтер”, Віце-Президента САУ Крапивка М.Л.; «Стратегічні засади розвитку ринків фінансових послуг України» – заступника Голови Держфінпослуг Григоренка Є.М.; «Новації державного регулювання на ринку цінних паперів України» – заступника директора Департаменту з розвитку законодавства ДКЦПФР Лібанова М.О.; «Венчурне інвестування інноваційного розвитку: нові пропозиції від держави» – Директора Департаменту розвитку ринків капіталу Державного агентства України з інвестицій та інновацій Лукача Р.В.; «Проблеми та перспективи розвитку національної депозитарної системи» – начальника відділу корпоративних дій емітентів Національного депозитарію України Тихонова С.О.; «Саморегулювання. Реалії та перспективи» – Президента ПАРД Кия О.М.; «Нові можливості та конкурентні переваги, що забезпечує програмне забезпечення ТОВ «ІБІС» для учасників ринку фінансових послуг» – Директора ТОВ «ІБІС» Соборова С.Є.; «Розвиток страхового ринку України: що? як? коли?» – Президента НАСК «Оранта» Завади О.Л.; «Реформування пенсійної системи та моделі участі страховиків на ринку недержавних пенсійних послуг» – Голови Правління ЗАТ «ПРОСТО-страхування. Життя та пенсія» Третьякової Г.М.; «Сучасні технології страхування ризиків в аграрному секторі економіки, передумови та шляхи їх впровадження в Україні» – Керівника Проекту МФК «Розвиток агро-страхування» Ґарі Роше; «Принципи впровадження аграрного страхування. Практичний досвід роботи СК «Брокбізнес» – Голови Правління ЗАТ «СК «БРОКБІЗНЕС» Загребного В.М.
Матеріали виступів учасників Форуму будуть опубліковані на сторінках щомісячника «Фінансовий ринок України», а висловлені в них пропозиції враховані при доопрацюванні проекту Стратегії розвитку фінансового сектору України до 2015 року.© 2003-2009  Українське агентство фінансового розвитку