інформаційно-аналітичний портал Українського агентства фінансового розвитку
   Про портал    Послуги та продукти    Контакти
Заходи та документи
Фінансові форуми та конференції
Круглі столи та семінари
Концепції, стратегії та програми
фінансового розвитку
Інформаційний довідник
словник термінів і виразів
Гроші, платіжні системи та банки
Кредит, лізинг, факторинг та іпотека
Страховий бізнес
Цінні папери та управління активами
Ф'ючерси, форварди та опціони
Біржі, депозитарії, зберігачі та реєстратори
Рейтингові агентства, кредитні бюро та колекторські компанії
Ризик-менеджмент фінансових установ
Фінансовий маркетинг та інновації
Міжнародні стандарти професійної діяльності
Міжнародні фінансові організації
Останній номер Архів публікацій
Умови передплати
Умови публікації регулярної звітності та іншої обов'язкової інформації
Прес-реліз та рекомендації
на головну
Інвестиційна діяльність та рейтингування фінансових інструментів у контексті нового законодавства України


17 лютого 2006 року у приміщенні Великого конференц-залу Національної академії наук України відбулось засідання Круглого столу на тему "Інвестиційна діяльність та рейтингування фінансових інструментів у контексті нового законодавства України", організаторами якого виступили Українське агентство фінансового розвитку та Асоціація українських банків.
У роботі Круглого столу взяли участь представники ДКЦПФР, Держфінпослуг, Національного банку України, вчені, керівники та спеціалісти банківських установ, страхових, фондових та інвестиційних компаній, юридичних та аудиторських фірм. Учасники розглянули широке коло питань, що пов'язані з активізацією інвестиційної діяльності фінансових установ та створення вітчизняної системи рейтингування. Головна увага приділялась обговоренню проблем нормативно-правового регулювання інвестиційної діяльності професійних учасників ринку, захисту прав інвесторів та ключових параметрів системи рейтингування фінансових інструментів в Україні. Зазначалося, що першочерговим кроком на цьому шляху має стати розбудова ефективного правового поля та відповідної інфраструктури. В обговоренні питань взяли участь: Бурмака Микола Олексійович- Член Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку; Мосійчук Тетяна Костянтинівна - Заступник Голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України; Литвицький Валерій Олексійович - Керівник групи радників Національного банку України; Ясинський Володимир Миколайович - Головний консультант Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності; Новіков Віктор Володимирович - заступник Директора юридичного департаменту НБУ; Ульянов Володимир Георгійович -Голова Правління Національного депозитарію України; Григоренко Євген Миколайович -Генеральний директор Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу; Онуфрієнко Олександр Іванович - Директор правового департаменту ВАТ "Кінто";Стів Муді - Керівник проекту "Доступ кредитів в Україну" (USAID);Костицький Василь Васильович - Головний Партнер Адвокатського об'єднання "Василь Костицький і Партнери"; Паливода Костянтин Віталійович - Голова Правління АКБ "Аркада" та інші.
Учасники Круглого столу прийняли рішення про створення робочої групи з узагальнення висунутих пропозицій та надання допомоги ДКЦПФР у розробці проектів нормативних документів, що регулюватимуть діяльність рейтингових агентств та рейтингування фінансових інструментів в Україні. До складу робочої групи обрані представники Української асоціації інвестиційного бізнесу, Асоціації українських банків, Українського агентства фінансового розвитку, Інститут розвитку фондового ринку, Адвокатського об'єднання "Василь Кисіль і Партнери".


© 2003-2009  Українське агентство фінансового розвитку