інформаційно-аналітичний портал Українського агентства фінансового розвитку
   Про портал    Послуги та продукти    Контакти
Заходи та документи
Фінансові форуми та конференції
Круглі столи та семінари
Концепції, стратегії та програми
фінансового розвитку
Інформаційний довідник
словник термінів і виразів
Гроші, платіжні системи та банки
Кредит, лізинг, факторинг та іпотека
Страховий бізнес
Цінні папери та управління активами
Ф'ючерси, форварди та опціони
Біржі, депозитарії, зберігачі та реєстратори
Рейтингові агентства, кредитні бюро та колекторські компанії
Ризик-менеджмент фінансових установ
Фінансовий маркетинг та інновації
Міжнародні стандарти професійної діяльності
Міжнародні фінансові організації
Останній номер Архів публікацій
Умови передплати
Умови публікації регулярної звітності та іншої обов'язкової інформації
Прес-реліз та рекомендації
на головну
Фінансування нерухомості в Україні:
можливості, проблеми та перспективи для інвесторів


13 грудня 2005 року відбувся семінар-практикум "Фінансування нерухомості в Україні: можливості, проблеми та перспективи для інвесторів", організатором якого виступило Українське агентство фінансового розвитку. В роботі семінару-практикуму взяли участь керівники та спеціалісти компаній з управління активами, банків, інвестиційних та будівельних компаній.
На семінарі були розглянуті: сучасний стан і тенденції на українському ринку нерухомості; фінансові послуги та інструменти інвестування у нерухомість; технології управління і фінансування проектів будівництва житлової і комерційної нерухомості; досвід впровадження інвестиційних програм на ринку нерухомості та формування взаємовідносин між учасниками ринку; законодавче забезпечення діяльності фондів операцій з нерухомістю та фондів фінансування будівництва. Процедури випуску та обігу сертифікатів ФОН та іпотечних сертифікатів; питання довірчого управління у сфері колективного інвестування при здійсненні операцій з нерухомістю; банківські інструменти інвестування у нерухомість та можливості сек'юритизації іпотечних кредитів; проблеми оподаткування операцій інвестування у нерухомість.
В якості доповідачів на семінарі виступили Соколова І.В. - заступник Директора департаменту Держфінпослуг, Дудко О.С. - заступник директора КУА АПФ "Брокбізнесінвест", Килимник Л.А - начальник кредитного управління АКБ "Аркада", Шибаєва Н.В. - начальник управління цінних паперів АКБ "Аркада", Корольов О.І. - виконавчий директор компанії "Нафтогазбуд-Приват", Бородавко А.В. - директор фінансової компанії "Прим-Інвест".
Учасники семінару-практикуму отримали збірник інформаційно-аналітичних та нормативно-методичних матеріалів, заслухали виступи та отримали відповіді на практичні питання за тематикою семінару.


© 2003-2009  Українське агентство фінансового розвитку