інформаційно-аналітичний портал Українського агентства фінансового розвитку
   Про портал    Послуги та продукти    Контакти
Заходи та документи
Фінансові форуми та конференції
Круглі столи та семінари
Концепції, стратегії та програми
фінансового розвитку
Інформаційний довідник
словник термінів і виразів
Гроші, платіжні системи та банки
Кредит, лізинг, факторинг та іпотека
Страховий бізнес
Цінні папери та управління активами
Ф'ючерси, форварди та опціони
Біржі, депозитарії, зберігачі та реєстратори
Рейтингові агентства, кредитні бюро та колекторські компанії
Ризик-менеджмент фінансових установ
Фінансовий маркетинг та інновації
Міжнародні стандарти професійної діяльності
Міжнародні фінансові організації
Останній номер Архів публікацій
Умови передплати
Умови публікації регулярної звітності та іншої обов'язкової інформації
Прес-реліз та рекомендації
на головну
Практика організації систем ризик-менеджменту у фінансових установах


8 жовтня 2004 року відбувся семінар-практикум "Практика організації систем ризик-менеджменту у фінансових установах", організатором якого виступило Українське агентство фінансового розвитку.
В роботі семінару-практикуму взяли участь представники банків, страхових компаній, компаній з управління активами та кредитних спілок. Учасниками семінару були розглянуті сучасні підходи до організації систем ризик-менеджменту у фінансових установах, методи оцінки фінансових ризиків, організація управління ризиками в комерційному банку, методи мінімізації операційних ризиків та управління ліквідністю, управління ризиками та фінансовий аналіз у кредитних спілках. Досвідом з цього приводу поділилися представники АКБ "Діамант", АКБ "Укрсоцбанк", СК "Сузір'я". Також учасники мали змогу ознайомитись з методичними рекомендаціями щодо організації та функціонування системи ризик-менеджменту в банках України. Велику зацікавленість учасники заходу виявили до проблем управління ризиками, що пов'язані з відмиванням брудних грошей. Значний інтерес викликала тема автоматизації управління ризиками. Представники компанії "GCP" розповіли про переваги та спектр можливостей багатовалютного та багатопродуктного модульного програмного забезпечення, що було представлено в рамках їх презентації.
В якості доповідачів на семінарі, зокрема, виступили Уваров К. В. - радник голови Національного банку України з питань корпоративного управління та ризик-менеджменту, Фещенко О. Ю. - начальник Аналітичного управління Держфінмоніторингу, Костюченко-Ковтун Н. В. - заступник начальника управління з державного регулювання фондового ринку ДКЦПФР.
Кожний учасник семінару-практикуму отримав збірник інформаційно-аналітичних та нормативно-методичних матеріалів "Практика організації систем ризик-менеджменту у фінансових установах".


© 2003-2009  Українське агентство фінансового розвитку